0
  0


   Postup je jednoduchý
   Zisti si informatívnu výkupnú cenu zariadenia

   Zistite si informatívnu výkupnú cenu zariadenia


   Vyhľadajte Vaše zariadenie a zistite orientačnú výkupnú cenu. Presná cena zariadenia bude stanovená po fyzickej kontrole stavu zariadenia servisným technikom.


   Rozhodni sa, ako nám ho predáš

   Odošlite žiadosť o výkup zariadenia


   Vyplňte požadované kontaktné údaje, pridajte zariadenie, ktoré chcete predať a odošlite žiadosť. Následne dostanete potvrdenie a ďalšie inštrukcie k výkupu do emailu.

   Vyplň potrebné údaje a odošli žiadosť

   Pripravte zariadenie na vyzdvihnutie


   Pripravte zariadenie na vyzdvihnutie kuriérom podľa inštrukcií z emailu. Zariadenie bude vyzdvihnuté kuriérskou spoločnosťou DPD na naše náklady.

   Dokonči predaj zariadenia

   Dokončite predaj
   zariadenia


   Po kontrole stavu zariadenia a stanovení výslednej výkupnej ceny budete kontaktovaný obchodíkom pre jej schválenie. Vyplatenie výkupnej ceny prebieha prostredníctvom vystavenia faktúry na spoločnosť WESTech spol. s r.o.   Vaše najčastejšie otázky
   1. Mám zariadenie, ktoré chcem predať. Čo spraviť ako prvé?

   Zistite si informatívnu výkupnú cenu zariadenia a odošlite žiadosť o výkup zariadenia. V prípade otázok nám môžete poslať správu, alebo kontaktovať svojho obchodníka, ktorý Vám poskytne všetky potrebné informácie.

   2. Čo je potrebné k výkupu zariadenia?

   Aby sme mohli zariadenie vykúpiť, je potrebné, aby Vaša spoločnosť vedela zabezpečiť vystavenie faktúry k vykupovanému zariadeniu v schválenej výkupnej cene.

   3. Mám väčšie množstvo zariadení, ktoré chcem predať a vymeniť za nové. Ako na to?

   Bez problémov zabezpečíme individuálnu cenovú ponuku výkupu väčšieho množstva zariadení a zároveň poskytneme podporu pri výbere nových zariadení. Naši obchodníci sú pripravení pomôcť.

   4. Aké najstaršie zariadenia vykupujete?

   Zoznam všetkých aktuálne vykupovaných zariadení nájdete vo vyhľadávači zariadení na stránke vyššie.

   5. Zariadenie, ktoré chcem predať, som nenašiel v zozname vykupovaných zariadení?

   Ak sa zariadenie, ktoré nám chcete predať, nenachádza vo vyhľadávači zariadení, pošlite nám správu alebo napíšte email na vykup@westech.sk a vypracujeme vám individuálnu cenovú ponuku.

   6. Môžem svoje zariadenie na výkup poslať poštou?

   Preprava vykupovaného zariadenia je na nás. Pri výkupe objednáme kuriérsky zvoz z Vašej adresy. Zariadenie je potrebné starostlivo zabaliť a odovzdať kuriérovi podľa informácii z emailu.

   7. Potrebujem pôvodný doklad o kúpe zariadenia?

   Pôvodný doklad nie je vôbec potrebný. Výnimkou sú nové zariadenia (kategória A+), kde je potrebné preukázať doklad o nadobudnutí zariadenia starý maximálne 2 mesiace.
   Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?   V tom prípade nám napíšte email na vykup@westech.sk
   alebo nás kontaktujte prostredníctvom infolinky na +421 2 4445 4090