0
  0

   O spoločnosti WESTech

   WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 20 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným obratom 2,2 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva 400 zamestnancov.

   Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu  (Apple, JBL, Lacie, Zens, Devia, Intel, AMD, Eset, HP, Dell, WD, Seagate, Huawei, Asus, Lenovo, Logitech, Satechi , Harman Kardon, Bose,Gigabyte, Microsoft, Ubiquiti, Mikrotik, Zyxel  a ďalší)

   VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti. 

   VOLUME Team – Zabezpečuje predaj tovaru a služieb pre firemných zákazníkov. Náš obchodník, zaistí riešenie vašej objednávky od A po Z. Pre stálych zákazníkov máme pripravené výhodnejšie podmienky.

   VAD Team – Tím certifikovaných odborníkov zabezpečuje profesionálnu realizáciu veľkých IT projektov. Zabezpečuje predaj tovaru a služieb s pridanou hodnotou veľkým zákazníkom (bankový sektor, štátne organizácie, školstvo, priemyselné podniky).

   RETAIL/eTail  Team –  Úlohou tohto tímu je spájať znalosti našich partnerov a sprístupňovať ich našim zákazníkom. Zabezpečuje obchodný servis pre RETAIL/eTAIL zákazníkov vrátane vlastnej siete predajní a eshopov.  

   Spoločnosť WESTech je vlastníkom významnej siete predajní 

   iStores - Apple Premium Reseller. 

   iStores je sieť prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva k nim. V súčasnosti má na Slovensku a v Českej republike pätnásť predajní vo veľkých nákupných centrách a dve výkonné online predajne – istores.sk a istores.cz. Predajne s ročným obratom vyše šesťdesiat miliónov € navštívia ročne milióny zákazníkov.

   PGS - Play Go Smart

   PGS je najväčší herný špecialista v predajni hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva k nim. Okrem toho je aj jedným z popredných predajcov mobilných zariadení, príslušenstva a rôznych technologických vychytávok. Na Slovensku pôsobíme už viac ako 19 rokov, vlastníme 19 predajní PGS a online obchod pgs.sk spolu celkovým ročným obratom 24 miliónov EUR. Prostredníctvom značky supergamer pôsobíme v etaily aj na českom – supergamer.cz -  a maďarskom trhu – supergamer.hu

   Naše projekty a značky

   OXnet – certifikovaná štruktúrovaná kabeláž

   Úspešné slovenské crowdfundingové kampane.Najmenšia powerbanka na svete - CulCharge a balíček prekvapení - CreoBall

    

   ELKO História >>

   Naša spoločnosť rastie spolu s našimi dealermi. Stáli zákazníci sú pozývaní na každoročne organizované odborné konferencie a ponúkame im plnú marketingovú podporu. Vždy sa snažíme poskytovať, v rámci možností, tie najlepšie podmienky pre našich obchodných partnerov. Priamo spolupracujeme s výrobcami hardwéru a s veľkými systémovými integrátormi. Naši dealeri vedia, že u nás vždy nájdu široký sortiment tovaru. Spoločnosť WESTech má vybudovanú širokú distribučnú sieť po celom Slovensku. Ak sa chcete stať jedným z distribútorov, vyplňte nasledovný registračný formulár.